

Підшипник 113622Н (22322K) ГПЗ-34, розміри: 110*240*80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сферичні дворядні роликопідшипники з конічною посадковою поверхнею (конусність 1:12 або 1:30) монтуються на конічний вал або на циліндричний, але вже за допомогою стяжної або закріплювальної втулки. Підшипники з конічною посадкою поверх
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 17.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 22322K |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 110 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 240 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 80 мм |
| Ширина вироби | 80 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 80 мм |
- Ціна: 3 365,69 ₴

