Підшипник 94908 (7949/38) BEL, розміри:38.1*47.5*31.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчастий підшипник серії HK має відкриті торці, що дає змогу монтувати підшипник на будь-якій ділянці вала. Ці підшипники часто використовуються в трансмісійах автомобілів, шківах, сільському господарстві та багатьох інших вузлах. Однією з головних переваг явл
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7949/38 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 38.1 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47.5 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 31.75 мм |
| Ширина вироби | 31.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 31.75 мм |
- Ціна: 47,32 ₴

