Підшипник 4074913 (NA4913) ГПЗ-34, розміри: 65*90*25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчасті підшипники з механічно обробленими кільцями з бортами на зовнішньому кільці. Такі підшипники виробляються із сепаратором і без нього, на зовнішньому кільці, для додаткового змащування підшипника є проточування й отвір під мастило. Ка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.559 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | NA4913 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 65 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 25 мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
- Ціна: 414 ₴

