Підшипник 664916Е BEL, розміри:81*92*42.5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчастий дворядний підшипник без внутрішнього та зовнішнього кілець, складається з набору голок (глеволики, тіла кочення) і сепаратора, який утримує й спрямовує тіла кочення у два ряди. Сепаратор може бути виготовлений різного конструктивного
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.208 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 81 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 92 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 42.5 мм |
| Ширина вироби | 42.5 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 42.5 мм |
- Ціна: 103,04 ₴

