Підшипник 16101 ZZ (16101 ZZ) SMB, розміри:12*30*8
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В зависимости от условий эксплуатации однорядные шариковые радиальные подшипники могут быть открытыми, закрытыми либо частично закрытыми защитными шайбами (уплотнения). Зачастую, защитные шайбы могут быть выполнены из листовой стали ("металлические") и из
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SMB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.02 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 16101 ZZ |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 12 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 30 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 8 мм |
| Ширина вироби | 8 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 8 мм |
- Ціна: 241,80 ₴

