

Підшипник 46104Е (7004ACN) ГПЗ-34, розміри:20*42*12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кульковий радіально-упорний однорядний підшипник може бути виконаний зі сталевим, латунним або поліамідним сепаратором. Кут контакту вибирається виходячи з вимог вузла і середовища установки даного підшипника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0652 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7004ACN |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 42 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 12 мм |
| Ширина вироби | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
- Ціна: 97,17 ₴

