Підшипник 3056204 (3204В) BEL, розміри:20*47*20.6
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.162 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3204В |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20.6 мм |
| Ширина вироби | 20.6 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20.6 мм |
- Ціна: 109,20 ₴

