

Підшипник 3205 2RS (3056205 2RS) AGRI-C, розміри:25*52*20.6
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3205 2RS (5205 2RS) XMVB
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3056205 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20.6 мм |
| Ширина вироби | 20.6 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20.6 мм |
- Ціна: 57,12 ₴

