-4%
Підшипник 3006 2RS (3006 2RS) AGRI-C, розміри: 30*55*19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3006 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 55 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19 мм |
| Ширина вироби | 19 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 19 мм |
- Ціна: 132,82 ₴

