-17%
Підшипник 4208 2RS (4208 2RS) BEL, розміри:40*80*23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипники цього типу призначені для сприйняття радіального та незначного осьового навантаження в обох напрямках, не витримують перекос вала. Внутрішнє та зовнішнє кільця підшипника мають по дві доріжки кочення для кульок, через які передається
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 4208 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 23 мм |
| Ширина вироби | 23 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 23 мм |
- Ціна: 150 ₴

