

Підшипник 46209Е (7209ACN) ГПЗ-34, розміри:45*85*19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кульковий радіально-упорний однорядний підшипник може бути виконаний зі сталевим, латунним або поліамідним сепаратором. Кут контакту вибирається виходячи з вимог вузла і середовища установки даного підшипника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.388 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7209ACN |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 85 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19 мм |
| Ширина вироби | 19 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 19 мм |
- Ціна: 187,99 ₴

