Підшипник CX 085 (DAC 39680037) CX, розміри:39*68*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одним із важливих вузлів в автомобілі вважається маточина, вона має кілька типів модифікації (покоління): 3-покоління — маточина вже з вмонтованими датчиками, у підшипнику роль зовнішнього кільця виконує корпус маточини, має два вбудовані фланця для кріпл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | DAC 39680037 |
| Вага | 0.48 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 39 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 68 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина вироби | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
- Ціна: 537,73 ₴

