Підшипник 40 BGS12 G 2DSCS (40 BD49 AWT12DDU5CA) NACHI, розміри: 40*62*24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кондиціонера або підшипник компресора, зазвичай, являє собою дворядний кульковий радіальний підшипник, закритий поліуретановими ущільненнями з двох боків. Підшипник є необслуговуваним. По факту, підшипник кондиціонера виконаний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 40 BD49 AWT12DDU5CA |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 24 мм |
| Ширина вироби | 24 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20.625 мм |
- Ціна: 1 458,60 ₴

