

Підшипник 46212Е (7212ACN) ГПЗ-34, розміри:60*110*22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кульковий радіально-упорний однорядний підшипник може бути виконаний зі сталевим, латунним або поліамідним сепаратором. Кут контакту вибирається виходячи з вимог вузла і середовища установки даного підшипника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7212ACN |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 60 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 110 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина вироби | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
- Ціна: 343,80 ₴

