Підшипник 3308 2RS (3056308 2RS) AGRI-C, розміри:40*90*36.5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3056308 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 36.5 мм |
| Ширина вироби | 36.5 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 36.5 мм |
- Ціна: 274,19 ₴

