Підшипник 3309 2RS (3056309 2RS) AGRI-C, розміри:45*100*39.7
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з цільним внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виконані з ущільненнями і без них. Область застосування дуже широка, це і автомобілебудування (найчастіше підшипники кондиціонера), сільськогосподар
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3056309 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 100 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 39.7 мм |
| Ширина вироби | 39.7 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 39.7 мм |
- Ціна: 363,60 ₴

