Підшипник 46317Л (7317ACM) BEL, розміри:85*180*41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кульковий радіально-упорний однорядний підшипник може бути виконаний зі сталевим, латунним або поліамідним сепаратором. Кут контакту вибирається виходячи з вимог вузла і середовища установки даного підшипника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7317ACM |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 85 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 180 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 41 мм |
| Ширина вироби | 41 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 41 мм |
- Ціна: 1 680 ₴

