Підшипник DAC 355220 2RS (35 BG05S16G-2DLCS) AGRI-C, розміри:35*52*20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кондиціонера або підшипник компресора, як правило, представляє з себе дворядний кульковий радіальний підшипник, закритий поліуретановими ущільненнями з двох сторін. Підшипник є не обслуговуються. За фактом, підшипник кондиціонера виконує роль об
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.118 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 35 BG05S16G-2DLCS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина вироби | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
- Ціна: 147,34 ₴

