Підшипник DAC 355520 2RS (ACB 35550020) AGRI-C, розміри: 35*55*20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кондиціонера або підшипник компресора, зазвичай, являє собою дворядний кульковий радіальний підшипник, закритий поліуретановими ущільненнями з двох боків. Підшипник є необслуговуваним. По факту, підшипник кондиціонера виконаний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | ACB 35550020 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 55 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина вироби | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
- Ціна: 119,45 ₴

