Підшипник RD.34155512 (GB 12438 S01) RIDER, розміри:35*65*35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одним із важливих вузлів в автомобілі вважається маточина, вона має кілька типів модифікації (покоління): 3-покоління — маточина вже з вмонтованими датчиками, у підшипнику роль зовнішнього кільця виконує корпус маточини, має два вбудовані фланця для кріпл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | GB 12438 S01 |
| Вага | 0.53 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 65 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 35 мм |
| Ширина вироби | 35 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 35 мм |
- Ціна: 536,26 ₴

