Підшипник AC 38540017 (AC38540017) BBC-R, розміри:38*54*17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кондиціонера або підшипник компресора, зазвичай, являє собою дворядний кульковий радіальний підшипник, закритий поліуретановими ущільненнями з двох боків. Підшипник є необслуговуваним. По факту, підшипник кондиціонера виконаний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.113 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | AC38540017 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 38 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 54 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 17 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 211,79 ₴

