Підшипник DAC 3972 AW4 CS49 (DAC 3972AW4) KOYO, розміри:39*72*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями і без, зі стопорними кільцями по назовні для кращої фіксації в вузлі, з проста
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | DAC 3972AW4 |
| Вага | 0.6 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 39 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина вироби | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
- Ціна: 1 101 ₴

