Підшипник AC 40570024 (AC40570024) BBC-R, розміри: 40*57*24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.156 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | AC40570024 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 57 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 24 мм |
| Ширина вироби | 24 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 215,99 ₴

