Підшипник AC 40660024 (AC40660024) BBC-R, розміри:40*66*24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з цілим внутрішнім і зовнішнім кільцем також можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них. Сфера застосування дуже широка, це й автомобілебудування (зачастоту підшипники кондиціонера), сільськогосподарські
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.267 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | AC40660024 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 66 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 24 мм |
| Ширина вироби | 24 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 244,79 ₴

