Підшипник RD.34155428 ( DAC 407237) RIDER, розміри:40*72*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одним із важливих вузлів в автомобілі вважається маточина, вона має кілька типів модифікації (покоління): 3-покоління — маточина вже з вмонтованими датчиками, у підшипнику роль зовнішнього кільця виконує корпус маточини, має два вбудовані фланця для кріпл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | DAC 407237 |
| Вага | 0.556 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина вироби | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
- Ціна: 428,29 ₴

