Підшипник DAC40740036/34 2RS (DAC40740036/34 2RS) BBC-R, розміри: 40*74*36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одним із важливих вузлів в автомобілі вважається маточина, вона має кілька типів модифікації (покоління): 3-покоління — маточина вже з вмонтованими датчиками, у підшипнику роль зовнішнього кільця виконує корпус маточини, має два вбудовані фланця для кр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | DAC40740036/34 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 74 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 36 мм |
| Ширина вироби | 36 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 34 мм |
- Ціна: 448,79 ₴

