Підшипник DAC47880055 2RS (DAC47880055 2RS) BBC-R, розміри:47*85*55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цілісним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з простий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | DAC47880055 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 47 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 85 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 55 мм |
| Ширина вироби | 55 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 55 мм |
- Ціна: 798,73 ₴

