Підшипник L 45449/410 (6-7006А) AGRI-C, розміри:29*50.292*14.224
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-7006А |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 29 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 50.292 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 14.732 мм |
| Ширина вироби | 14.224 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 10.668 мм |
- Ціна: 59,40 ₴

