Підшипник 13685/13621 (13685/13621) AGRI-C, розміри:38.1*69.012*19.05
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самовстановлювальні кулькопідшипники з циліндричним внутрішнім отвором. Представники цієї групи з ущільненнями й без, і з різними варіаціями сепараторів представлені в нашому каталозі. Самовстановлювальні кулькопідшипники застосовуються в мет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 13685/13621 |
| Вага | 0.282 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 38.1 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 69.012 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19.05 мм |
| Ширина вироби | 19.05 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15.083 мм |
- Ціна: 128,82 ₴

