Підшипник LM 29749/711 (LM29749/11) CX, розміри:38.1*65.088*19.812
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | LM29749/11 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 38.1 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 65.088 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 18.288 мм |
| Ширина вироби | 19.812 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15.748 мм |
- Ціна: 139,94 ₴

