Підшипник LM 29749/710 (834135M1/834136M1) BBC-R, розміри:38.1*65.088*18.034
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 834135M1/834136M1 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 38.1 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 65.088 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 18.288 мм |
| Ширина вироби | 18.034 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 13.97 мм |
- Ціна: 216,37 ₴

