Підшипник LM 501349/310 (831728M1/831729M1) SKF, розміри:41.275*73.431*19.558
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники за частотою обертання неабияк поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно активні радіальні та осьові навантаження. Ці підшипники не допускають перекос вала. Якщо у вузлі, у якому встановлюютьс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 831728M1/831729M1 |
| Вага | 0.32 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 41.275 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 73.431 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19.812 мм |
| Ширина вироби | 19.558 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14.732 мм |
- Ціна: 918,64 ₴

