Підшипник 17887/831(7109)(7109P)CT, розміри:45.23*79.985*19.842
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7109P |
| Вага | 0.396 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45.23 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 79.985 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20.638 мм |
| Ширина вироби | 19.842 мм |
- Ціна: 148,76 ₴

