

Підшипник LM 102949/910 (1007409) KOYO, розміри:45.242*73.431*19.558
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник LM 102949/910 (1007409) KOYO
Зображення та опис товару мають виключно інформаційний характер. Значі для Вас конструктивні особливості уточнюйте в менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1007409 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45.242 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 73.431 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19.812 мм |
| Ширина вироби | 19.558 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15.75 мм |
- Ціна: 606,72 ₴

