Підшипник JM 718149/110 (BT1-0520) SKF, розміри: 90*145*34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | BT1-0520 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 90 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 145 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 35 мм |
| Ширина вироби | 34 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 27 мм |
- Ціна: 2 386,49 ₴

