Підшипник 2007120 (32020Х) АПП, розміри:100*150*32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32020Х |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 100 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 150 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 32 мм |
| Ширина вироби | 32 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 487,20 ₴

