Підшипник 37425/37625 (4T-37425/37625) KOYO, розміри:107.95*158.75*23.02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 4T-37425/37625 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 107.95 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 158.75 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 21.44 мм |
| Ширина вироби | 23.02 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15.875 мм |
- Ціна: 3 744 ₴

