Підшипник 2007132 (32032Х) BEL, розміри:160*240*51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.919 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32032Х |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 160 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 240 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 51 мм |
| Ширина вироби | 51 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 38 мм |
- Ціна: 1 656 ₴

