Підшипник 30205 (7205) KOYO, розміри:25*52*16.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс валу. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7205 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 15 мм |
| Ширина вироби | 16.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 13 мм |
- Ціна: 342,47 ₴

