Підшипник 6-3007205А (33205/P6) ГПЗ-34*, розміри:25*52*22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.225 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 33205/P6 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина вироби | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
- Ціна: 104,53 ₴

