

Підшипник 30207 (7207) NTN, розміри:35*72*18.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники за частотою обертання неабияк поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно активні радіальні та осьові навантаження. Ці підшипники не допускають перекос вала. Якщо у вузлі, у якому встановлюютьс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.326 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7207 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 18.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 456 ₴

