Підшипник 33207 J (3007207) KOYO, розміри: 35*72*28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3007207 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 28 мм |
| Ширина вироби | 28 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
- Ціна: 704,39 ₴

