Підшипник 7209 (30209) SKF, розміри:45*85*20.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.491 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 30209 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 85 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19 мм |
| Ширина вироби | 20.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 304,20 ₴

