Підшипник 7210 (30210) AGRI-C, розміри: 50*90*21.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.539 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 30210 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина вироби | 21.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 121,26 ₴

