Підшипник 33213 (3007213) SKF, розміри: 65*120*41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.981 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3007213 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 65 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 120 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 41 мм |
| Ширина вироби | 41 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 32 мм |
- Ціна: 828,60 ₴

