Підшипник 30302 P6 (6-7302) BBC-R, розміри: 15*42*14.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0544 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-7302 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 15 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 42 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 13 мм |
| Ширина вироби | 14.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 11 мм |
- Ціна: 92,02 ₴

