Підшипник 30305 (7305) KOYO, розміри:25*62*18.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.273 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7305 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 18.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 410,81 ₴

