Підшипник 30306 (7306) KOYO, розміри:30*72*20.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс валу. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.443 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7306 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19 мм |
| Ширина вироби | 20.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 579,66 ₴

