Підшипник 27307 (31307) AGRI-C, розміри: 35*80*22.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 20-30 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.557 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 31307 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 21 мм |
| Ширина вироби | 22.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 172,50 ₴

