Підшипник 6-27307А (31307/P6) ГПЗ-34, розміри:35*80*22.75
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6-27307А (31307/P6) ГПЗ-34
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.557 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 31307/P6 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 21 мм |
| Ширина вироби | 22.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 225,93 ₴

